Polish
English
German
Russian
 • Slajd1
 • Slajd2
 • Slajd3
 • Slajd4

Polecamy

  • komunie

  • wesela

  • imprezy
   okolicznościowe

  • imprezy
   integracyjne

Rezydencja "Leśna Chata" 

ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie 

tel. 67/ 266 25 80

info@lesnachata.pl

 

Wesela, imprezy firmowe

Mój stanwesela 

GSM: 606 806 833

 

Obozy sportowe, wypoczynek dzieci i młodzieży

Mój stanvitaltur

obozy@1v.pl

GSM: 604 936 806

 

 

Leśna Chata

W pięknych lasach nad spokojnym i czystym jeziorem Leśnym w okolicy Jastrowia w Dolinie Gwdy znajduje się Hotel SPA& Wellness: Leśna Chata. To urokliwe miejsce na wypoczynek, relaks oraz udane wczasy rodzinne. Dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy i poczuć się lepiej, poprawić kondycję i zdrowie, zapraszamy do skorzystania z turnusów skuteczne odchudzanie.

W Hotelu Leśna Chata znajdziecie Państwo ciszę, spokój i relaks, ponieważ hotel oddalony jest od centrum miasta i usytuowany nad jeziorem w lesie. Tutaj odpoczniecie Państwo zarówno aktywnie, korzystając z walorów przyrody, bliskości jeziora, sportów wodnych, nordic walking oraz rowerów. Jak również znajdziecie Państwo odpoczynek dla ducha, wyciszenie, korzystając z oferty pobytowej w naszym CLUBIE SPA.

SPA to szum wody, ciepło sauny, zapach olejków, masaż, relaks dla ciała i duszy. Drogi Gościu, zatrzymaj harmonię dobrego samopoczucia, piękno i młodość, uwolnij się od stresów dnia codziennego, skorzystaj z naszej oferty Wellness.

Jeżeli planowane jest szkolenie lub zabawa integracyjna dla pracowników chętnie pomożemy Państwu w organizacji wszystkich szczegółów, aby spotkanie firmowe przebiegło według założonego scenariusza. Posiadamy zaplecze konferencyjne (sale konferencyjne na wyłączność - sala kolumnowa, sala restauracyjna z kominkiem, sala bankietowa oraz sala drewniana) oraz potrzebny sprzęt do prowadzenia szkolenia. Oferujemy przerwy kawowe ze smacznym domowym ciastem. 

Oddajemy w Państwa ręce 60 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach. Zapewniamy pełne przystosowanie dla osób niepełnosprawnych oraz bezprzewodowy Internet. Wszyscy nasi Goście będą czuli się w naszym hotelu bezpiecznie, ponieważ obiekt jest w pełni monitorowany.

W naszym hotelu znajdziecie Państwo restaurację z kominkiem, letni taras z malowniczym widokiem na jezioro, ogród z miejscem na grill oraz bezpłatny parking. 

Dodatkowo oferujemy Państwu dostęp do piaszczystej plaży strzeżonej przy ośrodku (I klasa czystości), duże kompleksy leśne, ścieżki rowerowe, sprzęt sportowy i pływający - rowery, kajaki, możliwe, teren do zabaw dla dzieci. Doskonałe położenie topograficzne oraz rezerwaty przyrody gwarantują obcowanie z prawdziwą naturą.

Zachęcając do odwiedzenia Hotelu Leśna Chata, zapewniamy dołożyć wszelkich starań, aby poczuli Państwo tutaj smak prawdziwej, polskiej gościnności.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.