Polish
English
German
Russian
 • Slajd1
 • Slajd2
 • Slajd3
 • Slajd4

Polecamy

  • komunie

  • wesela

  • imprezy
   okolicznościowe

  • imprezy
   integracyjne

Rezydencja "Leśna Chata" 

ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie 

tel. 67/ 266 25 80

info@lesnachata.pl

 

Wesela, imprezy firmowe

Mój stanwesela 

GSM: 606 806 833

 

Obozy sportowe, wypoczynek dzieci i młodzieży

Mój stanvitaltur

obozy@1v.pl

GSM: 604 936 806

 

 

Firmowa Impreza Andrzejkowa to impreza łącząca ze sobą tańce i znakomitą zabawę podczas wróżenia z wosku, fusów i kart.

Firmowe Spotkanie Wigilijne lub Spotkanie Bożonarodzeniowe to dobra okazja, by pracownicy w miłej atmosferze, na neutralnym gruncie mogli ze sobą spędzić czas. Oprócz wspaniałego jedzenia opartego na tradycjach bożonarodzeniowych i lokalnych, organizujemy śpiewanie kolęd, gry i zabawy.

Firmowy Szalony Karnawał to impreza, której celem jest dobra zabawa uczestników na parkiecie. Wśród fruwających balonów i kolorowych serpentyn rozbrzmiewa gorąca muzyka. Odpowiednio dobrane napoje i przekąski pozwalają wszystkim szybko zregenerować siły i wrócić do zabawy.

Firmowy Kulig (zimą) to wspaniała przygoda. Wśród pięknych krajobrazów rozbrzmiewają dzwoneczki sań i śmiechy uczestników. A kiedy przejażdżka się skończy na wszystkich czeka ognisko, kiełbaski, rozgrzewające napoje i kolejna porcja dobrej zabawy.

Firmowe Halloween odbywa się w specjalnej scenerii zrobionej z dyni, puszek i elementów jesiennych. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział zabawach i konkursach i zdobyć dużą ilość fantów wymienianych na ciekawe nagrody.

Firmowe Mikołajki to impreza podczas której prawdziwy Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami rozda paczki z prezentami przygotowanymi przez nas lub przez Państwo i zorganizuje wiele zabaw i gier, a Śnieżynki postarają się by wszyscy świetnie się bawili i częstowali mikołajkowymi przysmakami.

Biesiady przy grillu - Do dyspozycji naszych Gości oddajemy zadaszony grill wraz z profesjonalną obsługą lub organizujemy grill w plenerze, na terenie naszego ośrodka. Wspaniały widok na taflę jeziora, zapach świeżego powietrza i niepowtarzalny smak grillowanych potraw zapewni uczestnikom dobrą zabawę.