Polish
English
German
Russian
 • Slajd1
 • Slajd2
 • Slajd3
 • Slajd4

Polecamy

  • komunie

  • wesela

  • imprezy
   okolicznościowe

  • imprezy
   integracyjne

Rezydencja "Leśna Chata" 

ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie 

tel. 67/ 266 25 80

info@lesnachata.pl

 

Wesela, imprezy firmowe

Mój stanwesela 

GSM: 606 806 833

 

Obozy sportowe, wypoczynek dzieci i młodzieży

Mój stanvitaltur

obozy@1v.pl

GSM: 604 936 806

 

 

Organizujemy imprezy tematyczne na które zapraszamy firmy oraz zorganizowane grupy. Szczegółowy program każdej z imprez jest dobierany indywidualnie do oczekiwań Klienta.

Proponowane imprezy:

Wieczór Magii i Iluzji - jest to wieczór spędzony przez uczestników w niepowtarzalnej atmosferze pełnej magii, niespodzianek i zaskakujących momentów. Uczestnicy nie tylko dobrze się bawią, ale też razem współpracują starając się rozwiązać zagadki i poznać tajniki magii.

PRL Party - wchodząc na salę na której odbywa się impreza uczestnik imprezy przenosi się w dawne klimaty. Każdy dostaje kartki na potrawy, wysłuchuje przemówień liderów partii, bierze udział w zabawach i konkursach na temat wiedzy o PRL. Na stołach pojawiają się znane choć nie zawsze doceniane potrawy: salceson, kaszanka, pierogi. Bufetowa choć z pozoru szorstka w obejściu postara się dobrze wypełnić swoją pracę.

Wieczór Taneczny - jest to impreza przeznaczona zarówno dla tych, którzy doskonale umieją tańczyć, jaki dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na parkiecie. Sceneria sali tanecznej dostosowywana jest do rodzaju muzyki i oczekiwań uczestników.

Wieczór Karaoke - Świetną zabawę gwarantuje śpiew uczestników do melodii znanych polskich piosenek. Istnieje możliwość wyboru listy piosenek spośród list piosenek biesiadnych, rockowych, disco polo.

Wieczór Aqua Party (na plaży przy jeziorze) - jest to świetna zabawa na piasku na plaży przy gorącej muzyce. Świeży zapach wody, barek z odpowiednimi napojami, gorąca muzyka, plażowe rekwizyty dla uczestników imprezy i doświadczony DJ gwarantują świetną zabawę.

Wieczór Smaczne Grillowanie – Grillowanie to wspaniała wspólna zabawa przy pachnącym grillu, na świeżym powietrzu, wśród przyjaciół czy kolegów i koleżanek z pracy. Zapach pieczonych mięs i warzyw oraz ich wspaniały smak zadowoli nawet najwybredniejszych smakoszy.

Wieczór Muzyczne Ognisko – wspaniały relaks przy ognisku, połączony z pieczeniem kiełbasek, chleba i jabłek.

Wieczór Disco Party to impreza dyskotekowa połączona z nauką tańca i/lub z próbami wokalnymi uczestników. Wieczór poprowadzi doświadczony DJ czuwający nad tym, by wszyscy brali udział w zabawie.