Polish
English
German
Russian
 • Slajd1
 • Slajd2
 • Slajd3
 • Slajd4

Polecamy

  • komunie

  • wesela

  • imprezy
   okolicznościowe

  • imprezy
   integracyjne

Rezydencja "Leśna Chata" 

ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie 

tel. 67/ 266 25 80

info@lesnachata.pl

 

Wesela, imprezy firmowe

Mój stanwesela 

GSM: 606 806 833

 

Obozy sportowe, wypoczynek dzieci i młodzieży

Mój stanvitaltur

obozy@1v.pl

GSM: 604 936 806

 

 

Sylwester to jedyna i ostatnia noc w roku na którą długo czekamy. Dlatego warto wybrać dobre miejsce na taką wyjątkową noc, aby móc bawić się i cieszyć do samego rana, a następnie mile wspominać zabawę.

Nie wątpliwie sylwester nad jeziorem zaspokoi państwa wymagania. Piękna dekoracja sali balowej ucieszy oko, a wyśmienite jedzenie dogodzi Państwa podniebieniom. Podczas imprezy oferujemy Państwu ciepłe posiłki, słone jak i słodkie przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. O północy dla każdego przewidziana jest lampka szampana dla uczczenia nowego roku.

Oczywiście nie można zapomnieć o muzyce tanecznej bez której nie można się dobrze bawić. Zapewni ją zespół grający na żywo.

Gdy wyjdą Państwo na taras oczom ukaże się piękny widok tafli wody nad którą o tej porze roku rozpościera się delikatna mgła dodając jeszcze większego uroku tej scenerii. To wszystko składa się na udana imprezę, którą my jesteśmy w stanie zapewnić właśnie Państwu!

Serdecznie zapraszamy.

Karnawał to najlepszy czas na zabawę. Na takich imprezach wszystko jest dozwolone: tańce, śpiewy, przyjęcia i przede wszystkim bale! Na nich bawimy się najlepiej. Kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu imprez pozwala nam zapewnić iż dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń, a każdą organizowaną imprezę, czy przyjęcia jak i Bale Sylwestrowe traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaskoczyć najbardziej godnych wrażeń. Organizujemy bale tematyczne na życzenie klienta. Jeżeli klient zażyczy sobie muzykę z lat 60-siątych jesteśmy w stanie temu sprostać. Na balu z pewnością nie zabraknie smacznych przekąsek i napoi. Znajdą się też inne atrakcje, które z pewnością Państwa nie rozczarują.

Serdecznie wszystkich z Państwa zapraszamy!