Polish
English
German
Russian
 • Slajd1
 • Slajd2
 • Slajd3
 • Slajd4

Polecamy

  • komunie

  • wesela

  • imprezy
   okolicznościowe

  • imprezy
   integracyjne

Rezydencja "Leśna Chata" 

ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie 

tel. 67/ 266 25 80

info@lesnachata.pl

 

Wesela, imprezy firmowe

Mój stanwesela 

GSM: 606 806 833

 

Obozy sportowe, wypoczynek dzieci i młodzieży

Mój stanvitaltur

obozy@1v.pl

GSM: 604 936 806

 

 

Wczasy rodzinne u nas to po prostu strzał w dziesiątkę. Komfortowo urządzone domki mające od 4 do 6 miejsc noclegowych, znakomite wyżywienie w jadłodajni z kominkiem, a także dogodne położenie ośrodka wczasowego, dające możliwość świetnego wypoczynku, to największe atuty naszej oferty.

Ośrodek Wczasowy „Leśna Chata” znajduje się nad bardzo czystym jeziorem, kilka metrów powyżej jego tafli, wśród sosnowego lasu. Wiosną śpiewają tu ptaki, latem słychać często stuk dzięcioła, a nocą usłyszeć można pohukiwanie sowy. Miejsce wypoczynku oddalone jest ok. 2 km od miasta i 300 m od ruchliwej szosy. Las stanowi naturalną barierę od hałasu. Prócz bardzo dobrego wyposażenia ośrodka, korzystać można, jak mało gdzie, z aktywnego wypoczynku.


DOMKI MIKOŁAJKI

Maksymalna ilość osób w domku: 5. Jeden pokój 5 os. z przepierzeniem, pełny węzeł sanitarny, pościel, stolik i taborety, dwie szafy na odzież.

Domków typu "Mikołajki" mamy 18, w sumie 90 miejsc noclegowych.

więcej zdjęć

DOMKI LEŚNE DWORKI

Dwa pokoje trzyosobowe. Cały domek wykończony w drzewie, pełny węzeł sanitarny, weranda, stoliki, taborety, szafy na odzież, na werandzie stoliki i krzesła.

Miejsc noclegowych w domkach "Leśny Dworek" mamy w sumie 30.

więcej zdjęć

PAWILON JANOSIK

Trzy pomieszczenia dwupokojowe, pokoje przejściowe, w każdym pomieszczeniu pełen węzeł sanitarny wyposażony w stoliki taborety i szafy na odzież. Piękny taras przed pawilonem, wykonany z cegły. Na tarasie stoliki i krzesła. W pawilonie tym mamy w sumie 24 miejsca noclegowe.

więcej zdjęć

DOMEK BRDA

Cztery pomieszczenia: na górze 2 pokoje dwuosobowe z łazienką, na dole 2 pokoje, jeden pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym, drugi czteroosobowy z kominkiem, pięknym tarasem wychodzącym na jezioro - wyposażony w lodówkę, czajnik elektryczny. Domek posiada kominek, pełny węzeł sanitarny łazienka, na werandzie stoliki i krzesła. Cały domek w drzewie pięknie wykończony.

więcej zdjęć

APARTAMENT

Dwa pokoje: sypialnia dwuosobowa, druga pokój dzienny wyposażony w dwa fotele skórzane, sofę, TV, lodówkę, czajnik elektryczny aneks kuchenny, kuchnia ceramiczna elektryczna , naczynia. Domek posiada kominek, pełny węzeł sanitarny łazienka z suszarką, na werandzie stoliki i krzesła. Cały domek w drzewie pięknie wykończony.

więcej zdjęć