Polish
English
German
Russian
 • Slajd1
 • Slajd2
 • Slajd3
 • Slajd4

Polecamy

  • komunie

  • wesela

  • imprezy
   okolicznościowe

  • imprezy
   integracyjne

Rezydencja "Leśna Chata" 

ul. Jeziorna 1, 64-915 Jastrowie 

tel. 67/ 266 25 80

info@lesnachata.pl

 

Wesela, imprezy firmowe

Mój stanwesela 

GSM: 606 806 833

 

Obozy sportowe, wypoczynek dzieci i młodzieży

Mój stanvitaltur

obozy@1v.pl

GSM: 604 936 806

 

 

POWERSLIM ACTIVE

Czy wielokrotnie się odchudzałaś? Czy byłaś zadowolona z rezultatów swojej diety? Czy dotrwałaś do końca założonej kuracji?

Jeżeli chociaż raz na pytanie odpowiesz "TAK" to mamy dla Ciebie rozwiązanie: PowerSlim Active oraz PowerSlim Fitness - To coś dla Ciebie!

Wiele kobiet ma problem z nieregularnym trybem życia, jedzeniem w pośpiechu, złą dietą, brakiem ruchu i brakiem czasu dla siebie, a w naszych dolnych częściach ciała (brzuch, uda, pośladki) przybywa coraz więcej tłuszczu, który odkłada się i zamienia w skórkę pomarańczową (cellulit).

Działanie PowerSlim Active

Trening przy pomocy urządzenia PowerSlim Active to zupełnie nowa metoda zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej i jest obecnie najbardziej skuteczna, daje pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów.

Przy zastosowaniu normalnej kuracji odchudzającej nie uzyskujemy zadowalających efektów, ponieważ spadek wagi uwydatnił się tylko w górnych partiach ciała. Spowodowane to jest ilością krwi, jaka znajduje się w danych partiach ciała. Im więcej krwi, tym szybsze krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej. Przy stosowaniu zwykłej kuracji odchudzającej, stosunek krwi w naszym ciele to 70% w górnych partiach i 30% w dolnych, dlatego też spadek wagi zauważalny jest na twarzy, ramionach i piersiach, a dolne partie ciała pozostają bez zmian. Nasze ciało jest nieregularne i zwiotczałe, pogarsza się nasze samopoczucie oraz komfort psychiczny, często też wpadamy w depresję. Tkanka tłuszczowa jest spalana 4 x szybciej, a szkodliwe substancje i toksyny są odprowadzane z naszego organizmu. Efekt odchudzania jest znacznie przyspieszony, a ciało jędrne i zdrowe.

PowerSlim Active zostało stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy dzięki ćwiczeniom na PowerSlim Active zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni. Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii. Efekty po 20 zabiegach utrzymują się przez wiele miesięcy, a my tracimy zbędną tkankę tłuszczową z okolic ud, brzucha i pośladków i zyskujemy smuklejszą sylwetkę, wzmocnienie mięśni oraz jędrną i bardziej elastyczną skórę.

W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W POWER SLIM ACTIVE spalanie kalorii następuje już po 3 minutach! Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób.

Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych organizmu. Natura promieni podczerwonych sprawia, że podczas jednego seans człowiek traci od 900 do 2000 kcal. W PowerSlim Active następuje bardzo intensywny proces pocenia, który sprawia, że chudniesz w oczach. Woda, która z Ciebie wychodzi pochodzi z rozpadu cząstek tłuszczu i celulitu. Im więcej się pocisz, tym więcej cząsteczek tłuszczu zostaje zniszczonych.

Jeżeli połączysz zabiegi w PowerSlim Active ze specjalnym programem zdrowego odżywiania, będziesz cieszyć się smukłą sylwetką przez długi czas.

Minimalny czas trwania pojedynczego seansu to 15 minut

PowerSlim Active – wejście jednorazowe:

 • PowerSlim Active 15min – 20zł
 • PowerSlim Active 30 min – 30zł

Karnety imienne:

 • 10 x PowerSlim Active 15min+ 1gratis – 150zł
 • 10 x PowerSlim Active 30min + 2 gratis – 300zł

czytaj więcej